Eltrim Kable Sp. z o.o. | Producent przewodów elektrycznych

Facebook +48 23 697 03 00

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Beata Kilicz Dyrektor ds. handlu, Członek Zarządu Tel. +48 23 697-03-31 Kom. +48 604 993 445 beata.kilicz@eltrim.com.pl
Agnieszka Chyczewska Specjalista d/s sprzedaży i marketingu Tel. +48 23 697-03-19 Kom. +48 608 658 600 agnieszka.chyczewska@eltrim.com.pl
Joanna Kamińska Specjalista d/s sprzedaży i marketingu Tel. +48 23 697-03-42 Kom. +48 608 340 052 joanna.kaminska@eltrim.com.pl
Jagoda Krajewska Specjalista d/s sprzedaży i marketingu Tel. +48 23 697-03-09 Kom. +48 608 658 500 jagoda.krajewska@eltrim.com.pl
Grzegorz Idziak Specjalista d/s sprzedaży i marketingu Tel. +48 23 697-03-45 Kom. +48 506 300 548 grzegorz.idziak@eltrim.com.pl
Mariusz Prokopowicz Specjalista d/s sprzedaży i marketingu Tel. +48 23 697-03-44 Kom. +48 608 658 700 mariusz.prokopowicz@eltrim.com.pl
Anna Sobiecka Specjalista d/s marketingu Tel. +48 23 697 03 21 Kom. 518 128 115 anna.sobiecka@eltrim.com.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij