Eltrim Kable Sp. z o.o. | Producent przewodów elektrycznych

Facebook +48 23 697 03 00

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Beata Kilicz Dyrektor ds. handlu, Członek Zarządu Tel. +48 23 697-03-31 Kom. +48 604 993 445 beata.kilicz@eltrim.com.pl
Agnieszka Chyczewska Specjalista d/s sprzedaży i marketingu Tel. +48 23 697-03-19 Kom. +48 608 658 600 agnieszka.chyczewska@eltrim.com.pl
Joanna Kamińska Specjalista d/s sprzedaży i marketingu Tel. +48 23 697-03-42 Kom. +48 608 340 052 joanna.kaminska@eltrim.com.pl
Jagoda Krajewska Specjalista d/s sprzedaży i marketingu Tel. +48 23 697-03-09 Kom. +48 608 658 500 jagoda.krajewska@eltrim.com.pl
Grzegorz Idziak Specjalista d/s sprzedaży i marketingu Tel. +48 23 697-03-45 Kom. +48 506 300 548 grzegorz.idziak@eltrim.com.pl
Mariusz Prokopowicz Specjalista d/s sprzedaży i marketingu Tel. +48 23 697-03-44 Kom. +48 608 658 700 mariusz.prokopowicz@eltrim.com.pl
Anna Brauer Specjalista d/s marketingu Tel. +48 23 697-03-21 Kom. +48 518 128 115 anna.brauer@eltrim.com.pl
Karolina Chabowska Specjalista d/s sprzedaży i marketingu Tel. +48 23 697-03-20 Kom. +48 506 801 766 karolina.chabowska@eltrim.com.pl
Katarzyna Kucharska Specjalista d/s sprzedaży i marketingu Tel. +48 23 697-03-44 Kom. +48 506 801 819 katarzyna.kucharska@eltrim.com.pl

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji