Eltrim Kable Sp. z o.o. | Producent przewodów elektrycznych

Facebook +48 23 697 03 00

请写信给我们

与我们联系

Beata Kilicz 贸易经理、董事会成员 Tel. +48 23 697-03-31 Kom. +48 604 993 445 beata.kilicz@eltrim.com.pl
Agnieszka Chyczewska 销售及营销专员 Tel. +48 23 697-03-19 Kom. +48 608 658 600 agnieszka.chyczewska@eltrim.com.pl
Joanna Kamińska 销售及营销专员 Tel. +48 23 697-03-42 Kom. +48 608 340 052 joanna.kaminska@eltrim.com.pl
Jagoda Krajewska 销售及营销专员 Tel. +48 23 697-03-09 Kom. +48 608 658 500 jagoda.krajewska@eltrim.com.pl
Jolanta Zembrzuska 销售及营销专员 Tel. +48 23 697-03-20 Kom. +48 604 175 415 jolanta.zembrzuska@eltrim.com.pl
Grzegorz Idziak 销售及营销专员 Tel. +48 23 697-03-45 Kom. +48 506 300 548 grzegorz.idziak@eltrim.com.pl
Mariusz Prokopowicz 销售及营销专员 Tel. +48 23 697-03-44 Kom. +48 608 658 700 mariusz.prokopowicz@eltrim.com.pl
Anna Sobiecka Specjalista d/s marketingu Tel. +48 23 697 03 21 anna.sobiecka@eltrim.com.pl

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji