Eltrim Kable Sp. z o.o. | Producent przewodów elektrycznych

Facebook +48 23 697 03 00

Schreiben Sie uns

kontaktieren Sie uns

Beata Kilicz Kaufmännischer Direktor, Vorstand/Geschäftsführer Tel. +48 23 697-03-31 Kom. +48 604 993 445 beata.kilicz@eltrim.com.pl
Agnieszka Chyczewska Experte für Verkauf und Marketing Tel. +48 23 697-03-19 Kom. +48 608 658 600 agnieszka.chyczewska@eltrim.com.pl
Joanna Kamińska Experte für Verkauf und Marketing Tel. +48 23 697-03-42 Kom. +48 608 340 052 joanna.kaminska@eltrim.com.pl
Jagoda Krajewska Experte für Verkauf und Marketing Tel. +48 23 697-03-09 Kom. +48 608 658 500 jagoda.krajewska@eltrim.com.pl
Jolanta Zembrzuska Experte für Verkauf und Marketing Tel. +48 23 697-03-20 Kom. +48 604 175 415 jolanta.zembrzuska@eltrim.com.pl
Grzegorz Idziak Experte für Verkauf und Marketing Tel. +48 23 697-03-45 Kom. +48 506 300 548 grzegorz.idziak@eltrim.com.pl
Mariusz Prokopowicz Spezialist für Vertrieb und Marketing Tel. +48 23 697-03-44 Kom. +48 608 658 700 mariusz.prokopowicz@eltrim.com.pl
Anna Sobiecka Experte für Marketing Tel. +48 23 697 03 21 anna.sobiecka@eltrim.com.pl

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji