Eltrim Kable Sp. z o.o. | Producent przewodów elektrycznych

PRACA: Specjalista ds. e-commerce

27 Lut 2020

Poszukiwany pracownik na stanowisko:
Specjalista ds. e-commerce
Administrowanie serwisów www oraz sklepu internetowego
(WordPress, Prestashop, Comarch)

Wymagania:
• Doświadczenie w obszarze serwisów / sklepów on-line
• Wykształcenie min. średnie lub wyższe
• Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
Zarządzanie platformą e-commerce:
• praca nad przygotowaniem oraz wdrożeniem systemu oprogramowania serwisu
e-commerce do obsługi sklepu internetowego
• monitorowanie, modernizacja i udoskonalanie funkcjonowania oprogramowania
oraz usług serwisu e-commerce
• wsparcie programistyczne w nadzorowaniu oraz usprawnieniu procesów sprzedaży
w serwisie e-commerce
• napisanie i przygotowywanie aplikacji zgodnie z uzgodnioną specyfikacją,
• przygotowanie i utrzymywanie działającego prawidłowo oprogramowania jako usługi na serwerach,
• wdrażanie oprogramowania w siedzibie Spółki oraz w każdym miejscu wskazanym
przez Spółkę (np. oddziały, sklepy stacjonarne),
• przygotowywanie pełnej dokumentacji oprogramowania z zakresu użytkowania systemu,
w tym szczegółowy opis funkcjonalności i modułów oprogramowania.
Obsługa techniczna oprogramowania, a w szczególności:
• zapewnienie prawidłowej dostępności systemu on-line,
• pomoc techniczna dla oprogramowania,
• zabezpieczenie dobowych kopii systemu baz danych,
• usuwanie nieprawidłowości w działaniu oprogramowania lub serwera w sposób,
który zapewnia ciągłość pracy użytkowników systemu,
• usuwanie wykrytych usterek i nieprawidłowości w działaniu systemu,
• modernizacja i udoskonalanie oprogramowania zgodnie z najnowszymi wymaganiami rynku
usług e-commerce oraz wskazówkami Spółki.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w ambitnym, dynamicznym zespole
• udział w nowoczesnym, rozwojowym projekcie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany poniżej adres mailowy:
b.kilicz@eltrim.com.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eltrim Kable Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).